Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Najnowsze informacje
Klimatyzacja domowa to system, który reguluje temperaturę, wilgotność i czystość powietrza wewnątrz pomieszczeń domowych. Nie jest to bardzo skomplikowany zestaw urządzeń. Składa się z trzech głównych komponentów: jednostki zewnętrznej, jednostki wewnętrznej i systemu dystrybucji powietrza. Jednostka zewnętrzna zawiera sprężarkę i chłodnicę, która odpowiada za wytwarzanie chłodzenia poprzez wychwytanie ciepła z powietrza wewnętrznego i wydalanie go na zewnątrz. Jednostka wewnętrzna, zwykle umieszczana na ścianie lub suficie, rozprowadza chłodne powietrze do pomieszczeń poprzez system kanałów lub bezpośrednio.
Więcej
Klimatyzatory ścienne, znane również jako klimatyzatory typu split, działają na zasadzie obiegu czynnika chłodniczego. Sprawdź jak działają i dlaczego warto w nie zainwestować.
Więcej
AirShield: Nowe Rozwiązanie Dla Czystszego Powietrza W dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym dbanie o zdrowie oraz otoczenie stało się priorytetem, Wojewódzki Instalacje prezentuje AirShield - rozwiązanie, które podnosi standardy higieny powietrza w pomieszczeniach. To urządzenie, jest innowacyjną na skalę kraju odpowiedzią, na potrzeby bezpiecznej i czystej przestrzeni.
Więcej
Klimatyzacja to nie tylko luksus, ale także komfort w czasie upalnych dni. Montaż klimatyzacji w swoim domu czy biurze to inwestycja, która pozwoli cieszyć się przyjemną temperaturą przez cały rok. Jednak, aby osiągnąć pełne korzyści z klimatyzacji, konieczne jest profesjonalne podejście do montażu. Dzisiaj przyjrzymy się, jak przebiega montaż klimatyzacji, dlaczego jest to świetne rozwiązanie oraz co jest istotne w procesie instalacji.
Więcej
Zanieczyszczenia powietrza i brak dostępu do powietrza świeżego sprawia, że nasza samopoczucie pogarsza się, a produktywność spada. Kluczowe jest więc zachowanie odpowiedniej temperatury i wilgotności względnej, co najłatwiej jest uzyskać poprzez zastosowanie systemów wentylacji przemysłowej, a konkretnie funkcji chłodzenia, funkcji ogrzewania i wymiany powietrza na świeże. Stosowane w obiektach przemysłowych systemy sprawiają, że emisja zanieczyszczeń jest mniejsza, a we wnętrzu budynków panuje optymalny dla samopoczucia mikroklimat. Dlaczego warto stosować wentylację miejscową, wentylację strefową i przemysłową oraz wentylację mechaniczną w halach produkcyjnych czy przemysłowych?
Więcej
Systemy klimatyzacji: jak je rozróżnić i z kim serwisować najlepiej Klimatyzacja to poważna sprawa. W domu, mieszkaniu czy firmie – komfortowe użytkowanie i przyjazne temperatury mają nieoceniony wpływ na jakość naszej codziennej aktywności. Warto więc wiedzieć, czym się różnią poszczególne systemy klimatyzacji oraz jak je poprawnie serwisować.
Więcej
Jak sprawdzić szczelność klimatyzacji, aby mieć pewność, że działa ona prawidłowo? Zarówno w przypadku układu klimatyzacji zamontowanej w domu, jak i w biurze czy nawet w samochodzie, najważniejszą kwestią jest jego szczelność. Jeśli nie jest ona prawidłowa, dojść może do znacznego zmniejszenia wydajności całego układu, czyli w praktyce Twoja klima przestanie chłodzić zupełnie lub będzie to robiła o wiele słabiej niż do tej pory, nie przynosząc satysfakcjonujących efektów.
Więcej
Zbliża się lato, a wraz z nim upały. Podczas wysokich temperatur przebywanie w pomieszczeniach będzie bardziej komfortowe dzięki klimatyzacji, żeby jednak działała ona w pełni poprawnie, musi być odpowiednio serwisowana. Jak zadbać o system klimatyzacyjny przed rozpoczęciem nowego sezonu?
Więcej
Zastosowanie klimatyzacji przemysłowej w zakładach produkcyjnych to podstawowy obowiązek, który powinien zostać spełniony przez każdego pracodawcę. Wydajne i nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne, zapewnią najlepsze warunki pracy, przy najniższych, możliwych kosztach eksploatacji systemu klimatyzatorów. Wykorzystanie najwyższej technologii w konstrukcji tych urządzeń, umożliwia najbardziej wydajną pracę systemu klimatyzacji przez bardzo długi czas. Przedstawicielem wszystkich tych zalet jest nowoczesny system klimatyzacji Oxycom IntrCooll, który zapewni najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i komercyjnych.
Więcej
Montaż klimatyzacji może być przeprowadzany wyłącznie przez specjalistów, którzy posiadają certyfikat F-gazowy i Świadectwo Kwalifikacji. Oznacza to bowiem, że dysponują wiedzą popartą powtarzanym egzaminem i niezbędnymi narzędziami, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania urządzenia. Warto także zwrócić uwagę, by wybrana firma zapewniała kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko zakup i montaż, ale także serwisowanie i naprawę. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy szukać za każdym razem kolejnego specjalisty.
Więcej
Klimatyzacja zainstalowana w mieszkaniu to świetne rozwiązanie problemu z nagrzewającymi się wnętrzami w lecie, szczególnie na przestrzeniach, w których jest mały przewiew lub mają ograniczoną liczbę okien. Dzięki klimatyzacji w mieszkaniu można szybko schłodzić pomieszczenie, nie męcząc się w wysokich temperaturach. Jeszcze całkiem niedawno klimatyzatory montowano tylko w takich obiektach jak sklepy czy restauracje, ostatnio jednak coraz popularniejszy jest ich montaż również w domu czy blokach. Jak wybrać klimatyzator do mieszkania w bloku? Przeczytaj poniższe porady.
Więcej
Klimat w Polsce bez wątpienia dla wielu osób jest uciążliwy ze względu na fakt wysokich temperatur, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wszystko to sprawia, że hurtownia klimatyzacji to miejsce, które odwiedzamy w celu montażu systemów chłodzących w swoim domu mieszkalnym lub lokalu biznesowym. Jednym z takich miejsc jest Klima-Hurt Hurtownia klimatyzacji i wentylacji w Toruniu. Co warto o niej wiedzieć i dlaczego warto skorzystać z usług fachowego doradztwa?
Więcej
Zbliżający się okres lata, powoduje, że wiele osób szuka sposobu na walkę z upałami. Jednym z najpopularniejszych wariantów jest zastosowanie klimatyzacji w budynku. Rozróżnia się wiele rodzai klimatyzacji, jednym z nich jest klimatyzacja kanałowa.
Więcej
Klimatyzatory przenośne to tani i skuteczny sposób na obniżenie temperatury w mieszkaniu. Wiele osób zadaje jednak sobie pytanie: czy klimatyzator przenośny musi mieć rurę? Element ten, uznawany czasem za nieestetyczny, sprawia iż niektórzy konsumenci rezygnują z zakupu urządzeń przenośnych lub też kupują modele pozbawione rury, które w praktyce nie są klimatyzatorami.
Więcej
Wiele osób chciałoby zapewnić sobie ochronę przed upałami w postaci klimatyzatora. Nie wszędzie jednak można zamontować stacjonarną klimatyzację. Czy w takiej sytuacji warto zdecydować się na zakup klimatyzatora przenośnego i jak w ogóle działa takie urządzenie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.
Więcej
Klimatyzatory to urządzenia coraz bardziej popularne, montowane już nie tylko w zakładach produkcyjnych czy biurach, ale również w prywatnych domach i mieszkaniach. O ich bezpieczeństwie w dużej mierze decyduje użyty czynnik chłodniczy, czyli związek chemiczny lub mieszanina takich związków, która bierze udział w wymianie ciepła między układem chłodzącym urządzenia a otoczeniem.
Więcej
Rekuperacja, czyli odzysk ciepła pozwala na oczyszczenie powietrza z kurzu, bakterii i wirusów, przy zastosowaniu odpowiednich filtrów w rekuperatorze, a także nawiewanie ciepłego powietrza do pomieszczeń. Na panelu można ustawić odpowiednie parametry, dzięki którym wentylacja będzie działać przez cały rok, również w okresie letnim. Wiele osób zastanawia się jednak z jakim źródłem ciepła łączyć rekuperatory.
Więcej
Już 25 lipca 2019,DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY! Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź na Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 20191! Jedno z najbardziej znanych w Polsce wydarzeń dla projektantów, instalatorów, specjalistów ppoż,wykonawców i inwestorów branży budowlanej poruszający kwestie projektowania i bezpieczeństwa obiektów budowlanych oraz osób w nich przebywających ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej.
Więcej
Podczas uroczystego Wieczoru Wystawców zostały wręczone nagrody w konkursach na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro i WorldHotel.2019.
Więcej
W dniach 20-21 marca 2019 w hotelu Marina Clubw Sile k. Olsztyna odbyła się kolejna już,wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Podczas dwóch dni konferencji, hotel Marina Club stał się miejscem wypełnionym najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii niskoprądowych.
Więcej
Klimatyzator to obecnie najłatwiejsza i coraz tańsza metoda na zapewnienie optymalnej temperatury i wilgotności w domu, mieszkaniu czy firmie. Aktualnie trudno wyobrazić sobie nowoczesne biuro bez dobrej jakości klimatyzatora, a i klimatyzacja do domu cieszy się coraz większą popularnością. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat właściwego dbania o to urządzenie, aby móc w pełni cieszyć się jego zaletami.
Więcej
Wiele przedsiębiorstw nie mogłoby prawidłowo i wydajnie pracować bez pracy agregatów chłodniczych. Dlatego też tak ważne staje się poznanie sekretów tkwiących w tym urządzeniu i wybieranie jedynie tych modeli, które zapewnią nam jak największą ilość korzyści. Sprawdź, ile atutów może odnotować Twoja firma, kiedy zainwestujesz w dobrej jakości chillery.
Więcej
20.03-21.03.2019r. w hotelu Marina Club 5*, w Sile k. Olsztyna odbędzie się wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Spin Extra 2019 to wydarzenie skierowane do profesjonalistów, które konsoliduje branżę niskich prądów. Zagadnienia omawiane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szerokie portfolio specjalizacji z branży niskich prądów.
Więcej
Ogrzewanie gazowe w ostatnich latach zyskuje sobie coraz większą liczbę zwolenników. Prostota obsługi, komfort cieplny i estetyka – to podstawowe zalety tego typu instalacji grzewczej.
Więcej
Zauważyłeś w swoim domu pierwsze ślady nadmiernej wilgoci? Uważaj – stąd już tylko krok od pojawienia się na ścianach pleśni i grzybów, które będą nie tylko szkodliwe dla zdrowia, lecz również niezwykle trudne do usunięcia. Zobacz, jak walczyć z wilgocią w mieszkaniu zanim doprowadzi to do poważniejszych konsekwencji!
Więcej
Coroczne fale upałów bywają niezwykle uciążliwe. Szukając od nich ucieczki kupujemy wentylatory i schładzamy się lodami, ale to nie jedyne sposoby. Podpowiadamy 7 przydatnych tricków, które już teraz pomogą Ci przygotować Twój dom na letnie upały!
Więcej
26.09-27.09.2018r. w hotelu Nosalowy Dwór Business & SPA w Zakopanem, odbędzie się 16 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.
Więcej
Klimatyzator ścienny AUX BASIC to podstawowy model marki AUX napełniony ekologicznym czynnikiem R32. Najlepsze połączenie funkcjonalności z ceną.
Więcej
Wyposażenie przestrzeni biurowych w instalacje klimatyzacyjne nie jest w dzisiejszych czasach niczym szczególnym lub przejawem luksusu czy bogactwa. Na taki krok decyduje się znaczna liczba przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom komfort pracy oraz uchronić ich przed negatywnymi skutkami wykonywania obowiązków pracowniczych w pomieszczeniach, w których panują w letnie miesiące trudne do zniesienia temperatury.
Więcej
Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów. Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.
Więcej
Marka AUX, wiodący producent klimatyzatorów, stworzyła klimatyzator z wbudowanym oczyszczaczem powietrza.
Więcej
Już w tym miesiącu (27-28 lutego 2018r.) w Warszawie, rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 170 wystawców z Polski i z zagranicy. Wystawcy zapowiadają premiery nowych produktów i rozwiązań technicznych na nadchodzący sezon.
Więcej
ColdChain Poland to pierwsze w Polsce targi łączące profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają logistyką w temperaturze kontrolowanej oraz przedsiębiorstwa, które produkują na potrzeby tej branży.
Więcej
Dni Chłodnictwa to tradycja i niezaprzeczalny wkład w rozwój krajowego chłodnictwa i klimatyzacji, ale i możliwość zapoznania się z trendami oraz rozwiązaniami technicznymi aktualnie panującymi na światowych rynkach. To także szansa na kontakt z przedstawicielami największych globalnych marek i osobistościami świata nauki. Tegorocznym tematem konferencji będą „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła”.
Więcej
27-28 września 2017 w Resorcie Nosalowy Dwór w Zakopanem odbyła się piętnasta,południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.Wyjątkowa, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 320 uczestników, a stolica Tatr na dwa dni stała się centrum technologii zabezpieczeń elektronicznych, monitoringu, instalacji telekomunikacyjnych, systemów zarządzania budynkiem i rozwiązań Data Center.
Więcej
Centra handlowe oraz sklepy wielkopowierzchniowe generują duże koszty w zakresie ich eksploatacji. Nie dziwi więc fakt, że inwestorzy oraz zarządcy szukają rozwiązań, które sprawią, że ogrzewanie budynków w okresie grzewczym czy chłodzenie ich w porze letniej będzie tańsze i bardziej znośne dla budżetu. Takim rozwiązanie bezsprzecznie są kurtyny powietrzne. Dzięki ich zastosowaniu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powierzchni sklepu między 70 z 90%. Trzeba przyznać, że są to wielkości, które robią wrażenie.
Więcej
27-28 września 2017 w Zakopanem odbędzie się piętnasta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Na projektantów czekają wyjątkowe, jubileuszowe atrakcje oraz nowości w formule spotkania. Podczas dwóch dni Centrum Kongresowe GERLACH w resorcie Nosalowy Dwór stanie się centrum technologii zabezpieczeń elektronicznych, instalacji telekomunikacyjnych, systemów zarządzania budynkiem czy rozwiązań Data Center.
Więcej
W dniach 20-22 września w Lipsku (Niemcy) odbędą się XV Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa. Targi te są miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu, instalatorów i hurtowników z terenu środkowych Niemiec.
Więcej
FIRE|EXPO 2017 to jedna z największych specjalistycznych konferencji branży przeciwpożarowej w tej edycji również z rozszerzonym działem security. Już 27 lipca 2017 na PGE NARODOWYM - DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM. Zapraszamy na coroczne spotkanie specjalistów i praktyków ochrony przeciwpożarowej i technicznych zabezpieczeń podczas 14 już edycji KONGRESU POŻARNICTWA - konferencji poświęconej bezpieczeństwu pożarowemu w budownictwie i przemyśle.
Więcej
Zapraszamy na jubileuszowe - XX Seminarium Basenowe pt. "PŁYWALNIE KRYTE - KIERUNKI ROZWOJU, METODY EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA Z PRZYKŁADAMI DOBRYCH PRAKTYK" - gwarantujemy tylko sprawdzonych wykładowców i polecane firmy działające w branży basenowej.
Więcej
15–16 marca 2017 w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN Extra 2017. Wydarzenie umożliwiło wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy ponad 210 uczestnikami - projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. Prelekcje wygłosiło 25 prelegentów, a 28 firm zaprezentowało swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych. Program wydarzenia wzbogaciły dwa panele eksperckie.
Więcej
15 jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej zakończyła się dużym sukcesem. Były to największe targi od 15 lat z rekordową liczbą wystawców, rekordową liczbą uczestników, rekordową powierzchnią targów oraz rekordowa liczbą wydarzeń towarzyszących targom.
Więcej
Co roku podczas Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja organizowana jest specjalna strefa prezentacyjna o nazwie Arena Technologii. W jednym czasie, na jednej otwartej dla zwiedzających przestrzeni prezentowane są urządzenia różnych producentów i dystrybutorów. Tegoroczna Arena będzie miała dwa główne tematy: SYSTEMY VRF oraz WENTYLATORY DACHOWE.
Więcej
Już za 20 dni, w Warszawie (7-8 marca 2017r.), rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już 178 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy pokażą najnowsze produkty i rozwiązania techniczne dedykowane naszej branży.
Więcej
15–16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o. SPIN umożliwia wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.
Więcej
Projektancie rozpoczynamy rejestrację! Bądź z nami na SPIN Extra 2018! Zapraszamy do poznawania nowinek technologicznych i nawiązywania nowych kontaktów branżowych, do wzbogacenia wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy również do udziału w nowych aktywnościach realizowanych w strefie wystawienniczej! Spotkajmy się 14-15 marca w wyjątkowym miejscu, w otoczeniu dzikiej przyrody Warmii w Hotelu Marina Club Destination SPA.
Więcej
WorldHotel już po raz 10 będzie ważnym miejscem spotkań całej branży hotelowej. Jubileuszowe Targi Worldhotel odbędą się równolegle z 21. Międzynarodowymi Targami Gastronomicznymi EuroGastro. Dzięki temu, Centrum MT Polska będzie miejscem spotkań całej branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej.
Więcej
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie umożliwiające wymianę wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, żeby rozmawiać o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branżowych.
Więcej
Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie. Targi FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA 2017 odbędą się w dniach 7-8 marca 2017r. w Warszawie, w centrum MT Polska.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi ŚWIATŁO oraz Wystawa TELETECHNIKA.
Więcej
15–16 marca 2017w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017. Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze sprzyjającej swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.
Więcej
Druga polska edycja spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów zgromadziła ponad 2100 odwiedzających i wystawców z 13 krajów Europy i Azji. Międzynarodowe targi Aquatherm Warsaw odbywały się w dniach 16 –18 listopada 2016 r. w Warszawie.
Więcej
Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia dotyczącą ograniczenia kosztów funkcjonowania obiektu basenowego. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładowo-warsztatowej. Po wstępie teoretycznym – wyjaśnieniu podstawowych zasad, uczestnicy szkolenia będą wpisać dane obiektu i dokonać szacunkowych obliczeń (wykorzystanie programu Excel) w gotowe arkusze.
Więcej
Najnowsze trendy w zakresie rozwiązań wodno-kanalizacyjnych, saun i basenów, technologii grzewczo-chłodniczych; wewnętrznych instalacji sanitarnych z kraju i ze świata, a także liczne dyskusje i spotkania z ekspertami branży – zapowiada program drugiej edycji targów Aquatherm Warsaw 2016. Wydarzenie odbędzie w dniach 16-18 listopada br. w EXPO XXI Warszawa.
Więcej
21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się kolejna południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 projektantów, prelekcje wygłosiło 30 prelegentów, a 35 firm prezentowało swoje rozwiązania na stoiskach wystawienniczych.
Więcej
Planowane zmiany w przepisach przeciwpożarowych dla garaży spowodują brak wydłużenia przejść ewakuacyjnych przy wentylacji strumieniowej. W związku z tym zapraszamy na spotkanie konferencyjne do Katowic (21/09/2016 Hotel Novotel Centrum Katowice ****) gdzie oprócz zagadnień poświęconych projektowaniu i infrastrukturze garaży i parkingów podziemnych przedstawione zostaną zagadnienia związane z propozycją zmian w warunkach technicznych jakim powinny odpowiada budynki i ich usytuowanie, które ukazały się 11 maja br.
Więcej
Obowiązująca w Polsce ustawa F-gazowa nakłada na serwisantów i uprawniony personel techniczny spełnienie licznych wymagań w odniesieniu do stosowanych narzędzi podczas kontroli sprawności instalacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom instalatorów i serwisantów z sektora HVAC/R, jako światowy lider branży pomiarowej, firma Testo wprowadziła do oferty innowacyjne rozwiązania z sektora pomiarów elektrycznych.
Więcej
21-22 września 2016 w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 14 SPIN: jesienna, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Nadchodząca edycja odbędzie się w sprawdzonej i cenionej przez Partnerów i uczestników formule łączącej prelekcje, prezentacje ekspertów, wymianę spostrzeżeń w strefie stoisk wystawienniczych oraz specjalny czas poświęcony na integrację i rozmowy biznesowe.
Więcej
Podczas 4. edycji Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO Państwowa Straż Pożarna zorganizuje stoisko poświęcone ochronie dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Specjaliści z dziedziny przeciwpożarowej oraz obrony cywilnej poprowadzą szereg wykładów i prezentacji. Targi odbędą się w dniach 5-7 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.
Więcej
Miesiąc lipiec 2016 obfituje w ważne wydarzenia poświęcone bezpieczeństwu: Szczyt NATO (zagrożenia bezpieczeństwa międzynarodowego), Światowe Dni Młodzieży (specjalne wymogi bezpieczeństwa) oraz w samym centrum tych wydarzeń 21 lipca br. coroczna największa specjalistyczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu - Kongres Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016
Więcej
Ogrzewanie i klimatyzacja budynków pochłaniają 50% całej energii konsumowanej w Unii Europejskiej. Tylko 18% tego zużycia pochodzi ze źródeł odnawialnych. Nowa europejska strategia ws. ogrzewania i chłodzenia ma to zmienić.
Więcej
Przyszłość budownictwa to nieustanne zwiększanie efektywności. Doskonalimy materiały i szukamy nowych technologii z myślą o środowisku naturalnym, niższych kosztach i komforcie użytkowników. Zaprezentuj swoje projekty szerokiej publiczności na Międzynarodowych Targach Aquatherm Warsaw 2016!
Więcej
Firma ALNOR® Systemy Wentylacji Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z niskich cen! Oferta ważna do 30.06.2016 lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. Zobacz warunki oferty
Więcej
Firma CYMEX posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w swojej branży. Zajmujemy się przede wszystkim systemami klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy zarówno sprzedaż, jak i montaż klimatyzacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji Centralnego Ośrodka Chłodnictwa oraz certyfikaty producentów.
Więcej
Szacuje się, że sprawność najpopularniejszych w Polsce kotłów grzewczych starego typu spada z wiekiem do ok. 50-60 %, co oznacza stratę niemal połowy paliwa. Wymianie nieefektywnych urządzeń sprzyjają nowe przepisy,szybki rozwój technologii oraz liczne programy wsparcia finansowego. Czy Polska dogoni europejskie standardy energetyczne,upowszechniając ekologiczne urządzenia grzewcze i chłodzące na obszarze całego kraju?
Więcej
Rekordowa liczba wystawców, rekordowa liczba uczestników, rekordowa powierzchnia targów, rekordowa liczba produktów zgłoszonych do Konkursu, dwie Areny Technologii, Strefa Instalatora, Strefa Wiedzy SPW, Warsztaty Projektanta, Warsztaty Chłodnicze, Akademia BIM/CAD to w skrócie podsumowanie zakończonych targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016.
Więcej
W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
Więcej
W dniach 27 – 29 stycznia w Warszawskim EXPO XXI odbyły się XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA zorganizowane zostały XXIV Targi ŚWIATŁO oraz VI Wystawa TELETECHNIKA. Targi ELEKTROTECHNIKA tradycyjnie skierowane były do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.
Więcej
W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.
Więcej
14 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2016 odbędzie się już w przyszłym tygodniu 1-2 marca 2016r. w Warszawie. Będzie to rekordowa edycja targów i największe wydarzenie branżowe dedykowane branży, gdzie w jednym miejscu będzie można zobaczyć ofertę ponad 170 producentów i dystrybutorów z kraju i z zagranicy.
Więcej
W ofercie firmy D+H Polska pojawiła się tablica TSZ 200 - przeznaczona do sterowania, kontroli i zasilania urządzeń w systemach rozprzestrzeniania się dymu i ciepła oraz wentylacji pożarowej. Na podstawie przygotowanych algorytmów, umieszczonych w pamięci mikroprocesora, sterownik wykonuje procedury przeciwpożarowe, zgodnie z wytycznymi określonymi przez scenariusz pożarowy. Tablica przeznaczona jest do stosowania w garażach podziemnych, wielokondygnacyjnych parkingach, wielkokubaturowych obiektach przemysłowych, produkcyjnych czy logistycznych. Posiada aprobatę techniczną CNBOP.
Więcej
Druga polska edycja Aqua-Therm Warsaw będzie miała miejsce w warszawskim Centrum Expo XXI, równolegle z największymi w regionie targami budowlano-wnętrzarskimi Warsaw Build 2016. Wydarzenie dedykowane branży HVAC (z angielskiego: Heating, Ventilation, Air Conditioning), sanitarnej i związanej z basenami, kierowane jest do instalatorów, architektów, deweloperów, inżynierów, specjalistów chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewania, a także dystrybutorów.
Więcej
Już za niecały miesiąc (1-2 marca 2016r.) w Warszawie, rozpocznie się największe wydarzenie branżowe - Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Swoją obecność na targach potwierdziło już 162 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy pokażą najnowsze produkty i rozwiązania techniczne dedykowane naszej branży
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej
Już dzisiaj możemy powiedzieć, że targi będą miały jeszcze większą powierzchnię, niż ubiegłoroczna 13.edycja, która była pod tym względem rekordowa. Wielu wystawców powiększyło swoje stoiska, aby zaprezentować na targach najnowszą ofertę produktów i usług dedykowanych branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Zapowiadane są premiery nowych urządzeń, przygotowywane są oferty i cenniki na nadchodzący sezon.
Więcej
Klimatyzatory to urządzenia chłodzące powietrze. Trudno sobie wyobrazić życie bez nich w upalne, letnie dni w mieście. Coraz częściej jednak decydujemy się na zamontowanie tego rodzaju urządzeń w domach prywatnych, a nie tylko w biurach, urzędach i miejscach użyteczności publicznej.
Więcej
Jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie – a ponieważ ludzie sporą ilość czasu spędzają we własnych domach, powinni do tego właśnie aspektu przywiązywać należytą wagę. Istotną rolę w tym kontekście odgrywa sprawnie działająca wentylacja – przeważnie jest to instalacja grawitacyjna, aczkolwiek coraz częściej spotykana jest wentylacja mechaniczna. Co warto wiedzieć o tej drugiej i jakie mity krążą na jej temat?
Więcej
Wysokie koszty utrzymania obiektu zmuszają do podjęcia działań je ograniczających. Chcąc obniżyć koszty eksploatacji należy dążyć do racjonalnego i oszczędnego gospodarowania energią cieplną, oraz bilansem wody. Nowe przepisy i rozporządzenia wymuszają utrzymanie określonych standardów na obiekcie.
Więcej
Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016 r. w Warszawie. Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.
Więcej
Podczas tegorocznej edycji Targów SyMas i Maintenance nie zabrakło specjalnych atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W ciągu dwóch dni odbyły się liczne seminaria, konferencje, szkolenia, a także pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jednak to, co rokrocznie przekonuje coraz szersze grono specjalistów branży do udziału w targach, to przede wszystkim wyjątkowa oferta Wystawców i atmosfera sprzyjająca biznesowi. Targi SyMas i Maintenance są imprezą wyjątkową, która w zasadzie nie ma odpowiednika na terenie całej Europy Centralnej.
Więcej
Łazienka to jedno z pomieszczeń, w których chłód jest szczególnie niepożądany. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednie ogrzewanie, które zapewni nam upragnione ciepło. Z racji specyfiki pomieszczenia warto jednak pamiętać o kilku zasadach, które mogą okazać się bardzo pomocne przy wyborze i zakupie urządzeń grzewczych.
Więcej
Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży –to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Na wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego EXPO Kraków.
Więcej
W pierwszy wrześniowy weekend 5-6 zapraszamy do Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie gdzie po raz 5 już odbędą się TARGI „DOM Z POMYSŁEM” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza).
Więcej
Afrykańskie upały to najlepszy motywator, aby założyć w mieszkaniu klimatyzację. Na taki ruch wciąż decydują się jednak nieliczni. Klimatyzację zamontowano w niewiele ponad 49 tys. domów i mieszkań w Polsce – wynika z szacunków Lion’s Banku opartych o dane GUS.
Więcej
Kilka upalnych dni już za nami, jednak prawdziwe lato dopiero się zaczyna. Aby zapewnić sobie komfortowe warunki w domu czy miejscu pracy, warto zaopatrzyć się w wentylator. Przyniesie ulgę w czasie najcieplejszych dni, a co najważniejsze – będzie zakupem na wiele sezonów. Jak więc wybrać urządzenie, które najlepiej spełni nasze potrzeby?
Więcej
Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.
Więcej
Co dla inwestorów oznaczają zapisy projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii? Czy biogazownie są w stanie sprostać trudnościom rynkowym i przynosić dochody? Na te i inne pytania spróbujemy udzielić odpowiedzi podczas X edycji Konferencji "BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię", która od lat jest platformą wymiany doświadczeń i wiedzy skupiającą cały sektor biogazowy.
Więcej
Panele operatorskie montowane są zarówno w fabrykach, przedsiębiorstwach, instalacjach procesów technologicznych a także w domach (na znacznie mniejszą skalę ale jednak). Panele operatorskie HMI (Human Machine Interface) to niezwykle rozbudowany technologicznie mózg procesu operacji technologicznych. Jest to urządzenie, które zbiera dane ze wszystkich źródeł do których jest podłączone.
Więcej
III edycja Konferencji odbyła się 19 maja 2015 r. i zgromadziła inwestorów, przedstawicieli samorządów lokalnych, a także przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych i elektrociepłowni oraz przemysłowych odbiorców energii. Zainteresowanie tematyką czystej energii wynika z dużych oszczędności ekonomicznych między zastosowaniem kogeneracji a odrębnym wytwarzaniem ciepła i energii elektrycznej, ze względu na mniejsze zużycie paliwa. Nie bez znaczenia jest też długo oczekiwane zakończenie prac nad ustawą o OZE.
Więcej
19 maja 2015 roku odbędzie się w Warszawie trzecia edycja Konferencji „KOGENERACJA – perspektywy rozwoju inwestycji”. Pierwsze dwie edycje spotkań z tego cyklu zgromadziło 70 zainteresowanych inwestorów w kogenerację, m. in.: przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych i elektrociepłowni, przemysłowych odbiorców energii, samorządów, firm współpracujących z branżą ciepłowniczą, dostawców produktów i technologii, a także przedstawicieli firm wykonawczych.
Więcej
17 czerwca 2015 roku w Warszawie odbędzie się dziesiąta już edycja Konferencji „BIOGAZ - praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”. Polska należy do grupy państw Unii Europejskiej, które mają największy potencjał biogazowy i ma możliwości, aby znaleźć się w ścisłej europejskiej czołówce producentów biogazu.
Więcej
Stowarzyszenie Polska Wentylacja, organizacja branżowa działająca od 2002 roku, przyznało Nagrody branżowe DELTA, PASCAL oraz nagrody specjalne Zarządu. Nagrody są wyrazem uznania dla osiągnięć firm i osób - dostawców urządzeń i technologii, firm wykonawczych i biur projektów, a także wyróżniających się osobowości branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
Więcej
Przez dwa dni 3 i 4 marca 2015r., w Warszawie producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, osoby odpowiedzialne za odbiory i eksploatację, inwestorzy i reprezentanci firm wykonawczych spotkają się na najważniejszym wydarzeniu tego roku.
Więcej
Co roku w ramach Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA organizowany jest konkurs. W tegorocznej edycji targów do konkursu NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2015 wystawcy mogą zgłosić do konkursu nowości rynkowe – urządzenia i technologie, które zostały wprowadzone na rynek po 1 stycznia 2014 roku. Produkty i urządzenia można zgłaszać w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja i Bezpieczeństwo Pożarowe.
Więcej
Tegoroczna, 13. edycja Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja zapowiada się rekordowo. Podczas dwóch dni spotkają się wszyscy przedstawiciele branży: producenci i dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, przedstawiciele firm wykonawczych, osoby odpowiedzialne za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorzy, architekci, przedstawiciele kadry naukowej i przyszli inżynierowie.
Więcej
Miło nam Państwa poinformować, że portal klimatyzacjewpolsce.pl został Partnerem Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych i Sanitarnych, Basenów i Energii Odnawialnej Aqua-Therm Warsaw 2015, które odbędą się w dniach 16-18 września w Warszawie. Aqua-Therm Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń branży HVAC w Polsce.
Więcej
Ponad 100 Wystawców zgłoszonych na targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2015Już ponad 100 Wystawców potwierdziło swój udział w marcowej edycji Forum Wentylacja –Salon Klimatyzacja 2015.
Więcej
29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów. Udział w imprezie był okazją do poznania najnowszych technologii, wymiany informacji oraz nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych.
Więcej
Poszukujesz sklepu, w którym znajdziesz najlepszej jakości, niezawodne modele kamer i dodatkowo w atrakcyjnych cenach? W Sklepzkamerkami.pl znajdziesz modele proponowane przez największych producentów posiadających doświadczenie w produkcji tego rodzaju sprzętu. W naszym asortymencie znajdują się kamery najlepszych firm na rynku Sony, Samsunga, Hikvision oraz Areconta.
Więcej
W dniach 29 i 30 października Kraków stanie się centrum międzynarodowego przemysłu, gdzie spotkają się specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci w zakresie utrzymania ruchu, a to za sprawą targów, które śmiało można nazwać najważniejszymi dla wspomnianych branż.
Więcej
Zakończyły się 7. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014. W dniach 17-19 września ponad 130 wystawców prezentowało swoją ofertę, a przedstawiciele branży skorzystali ze szkoleń i konferencji.
Więcej
Jedną ze stref prezentowanych na Targach SyMas będzie strefa Atex, gdzie wystawcy zaprezentują urządzenia i rozwiązania stosowane w strefach zagrożonych wybuchem, pozwalające zminimalizować ryzyko wybuchu i przyczyniające się do wzrostu bezpieczeństwa procesów produkcyjnych. W strefie Atex zaprezentowane zostaną: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.
Więcej
Znamy już laureatów konkursu na najlepszą ofertę VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014! Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się pierwszego dnia targów WorldHotel podczas Ceremonii Otwarcia.
Więcej
Wentylacja w domu (2014-08-11)
Wentylacja powinna zapewniać odpowiednie krążenie powietrza w domu. Jak zatem wygląda prawidłowo zainstalowana wentylacja?
Więcej
Posiadając klimatyzator nie można zapomnieć o jego regularnym serwisowaniu. Tylko dzięki temu klimatyzacja może spełniać swoją rolę i przynosić odpowiednie efekty dla naszego samopoczucia, i komfortu. Brak stosownych działań może przyczynić się do konieczności jego naprawy, co niestety zwiększa koszty jego użytkowania.
Więcej
Wszystko dla hotelu (2014-07-11)
Targi WorldHotel, które odbędą się w dniach 17-19 września br., są ważnym wydarzeniem branżowym i miejscem spotkań przedstawicieli sektora hotelarskiego. To tu kreowane są trendy, a także prezentowane najnowsze produkty i rozwiązania dla hoteli, także w zakresie umeblowania obiektów.
Więcej
Klimatyzator to coraz bardziej powszechny sprzęt domowego użytku. Ponieważ ich jakość jest coraz lepsza, a cena bardziej atrakcyjna, praktycznie każdy może sobie na niego pozwolić. Ten znacznie podnosi standard życia, a odpowiednia cyrkulacja powietrza sprawia, że nasz umysł działa sprawniej i efektywniej.
Więcej
Jakość powietrza, jakim oddychamy, stanowi kluczową rolę dla naszego dobrego samopoczucia. Często nie wiemy jednak, jak stworzyć przyjazne warunki klimatyczne w naszym domu. Rozwiązanie jest proste – wystarczy odpowiedni klimatyzator, by poczuć znaczącą różnicę i czuć się komfortowo, niezależnie od panującej na zewnątrz pogody.
Więcej
Targi Hotel-Gastro Meeting to jedyne w swoim rodzaju spotkanie dla branży hotelarskiej w Polsce południowej. Zapraszamy przedstawicieli sektora horeca do wzięcia udziału w w tym niezwykłym spotkaniu branżowym - Targach Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu - HOTEL-GASTRO Meeting . W tym samym terminie odbędą się również Targi Przemysłu Mięsnego - MEAT MEETING.
Więcej
Targi przeznaczone są dla przedstawicieli przemysłu: spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, budowlanego, rolniczego, drzewnego, przetwórczego, wydobywczego, metalurgicznego, mineralnego, gospodarowania odpadami i innych. Podczas targów nie zabraknie również KONFERENCJI poświęconej materiałom sypkim i masowym oraz tradycyjnie odbywających się na każdych targach formatu easyFairs® - bezpłatnych seminariów learnShops™.
Więcej
W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku. Będą to m.in.: kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, systemy izolacji, materiały budowlane, okna, kolektory a także elementy wyposażenia wnętrz.
Więcej
Chociaż ostatnio w Polsce, ciągle narzekamy na chłód za oknem oraz ogólnie nieprzyjemne warunki atmosferyczne, to jednak musimy przyznać, że w lecie możemy cieszyć się naprawdę piękną pogodą. Jednakże pomiędzy pięknym, słonecznym dniem, a upałem, który nie daje nam normalnie funkcjonować, może być tylko bardzo cienka granica. Co prawda nawet upały przekraczające trzydzieści stopni są do wytrzymania, jednakże tylko wtedy, gdy możemy sobie pozwolić na to, aby spędzić swój czas w dowolny sposób. Gorzej, jeśli taki dzień będziemy musieli spędzić w miejscu swojej pracy.
Więcej
W dniu 27 marca 2014 roku odbyła się w Warszawie ósma edycja Konferencji „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”, która jest odpowiedzią na wymagania Dyrektywy 2009/28/WE obligującej do zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym do 15% do 2020 r.
Więcej
Tylko trzy dni będą gościły w Hali Sportowej MOSiR targi budownictwa, instalacji i wnętrz. W tym roku towarzyszy im Forum Budownictwa Energooszczędnego. Targi skierowane są do każdego, kto buduje, remontuje lub poszukuje nowości w branży.
Więcej
W dniach 14-16 lutego w Krynicy Zdroju odbyła się kolejna edycja "Konferencji Dystrybutorów FUJITSU", w której udział wzięło m.in. ponad 200 kluczowych klientów Grupy Klima-Therm oraz przedstawiciele koncernu Fujitsu General i włoskiego holdingu G.I. Holding.
Więcej
Zapraszamy do zapoznania się z raportem z XXII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego - Targów ŚWIATŁO, które odbyły się w dniach 26 - 28 lutego br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym.
Więcej
Podczas wystawy odbywają się seminaria prowadzone przez doświadczonych specjalistów reprezentujących instytucje, uczelnie i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie technik wentylacji i klimatyzacji.
Więcej
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki Konkursu na Najlepszy Wyrób XII Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2014 oraz XXII Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2014. Wszystkim Laureatom serdecznie gartulujemy!
Więcej
Podczas Targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 70 wystawców działających w branży budowlanej na płaszczyźnie materiałów budowlanych, izolacyjnych, brukowych, stolarki okiennej, drzwiowej. Zaprezentują się także Firmy z ofertą wyposażenia od płytek ceramicznych po meble, schody. Producenci Techniki Grzewczej zaprezentują najnowsze systemy energooszczędnego ogrzewania.
Więcej
W dniach 14-16.02.2014 w Gliwicach na terenie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej ul. Kaszubska 28 odbywały się XV Targi Budownictwa. Podczas trzech dni targowych swoją ofertę prezentowało kilkadziesiąt firm z miasta Gliwice, powiatu gliwickiego i okolic. Swoją ofertę prezentowało blisko 120 wystawców z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej, wyposażenia wnętrz.
Więcej
Co dla inwestorów oznaczają zapisy projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii? Czy biogazownie są w stanie sprostać trudnościom rynkowym i przynosić dochody?
Więcej
Na naszych targach swoje stoiska zaprezentują firmy z małopolski, śląska i nie tylko. Będzie można zobaczyć całą gamę materiałów budowlanych, także ofertę mebli do domu bądź ogrodu, technikę grzewczą i sanitarną i wiele innych. Osoby które szczególnie interesuje temat budownictwa energooszczędnego i pasywnego także znajdą coś dla siebie
Więcej
Targom ELEKTROTECHNIKA 2014 towarzyszy cykl szkoleń oraz warsztatów, które stanowią kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.
Więcej
28 listopada 2013 r. w Warszawie odbyła się siódma edycja Konferencji „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”. Spotkanie poświęcone było aktualnym możliwościom inwestycji w zieloną energię i zgromadziło ponad 100 inwestorów. Kolejne edycje Konferencji stanowią odpowiedź na dyrektywę Unii Europejskiej przewidującą co najmniej 15% udział energii odnawialnej w całkowitym bilansie energetycznym Polski do 2020 roku.
Więcej
To będzie największe i najważniejsze jesienne wydarzenie branży HORECA w Polsce. Doskonałe połączenie trzech imprez targowych, które każdego roku ściągają do Krakowa setki wystawców z całego świata oraz tysiące gości.
Więcej
V edycja Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz IV edycja Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE odbyła się 2 i 3 października 2013 w Hali Targów w Krakowie.
Więcej
IV edycja Targów MAINTENANCE oraz V edycja Targów SyMas, która już 2 i 3 października odbędzie się w Hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41a, zapowiada się interesująco nie tylko ze względu na szeroką ofertę wystawców,ale również program towarzyszący.
Więcej
Stadion Narodowy, zintegrowane centra komunikacyjne PKP, pierwszy polski biurowiec pasywny, certyfikacja LEED w praktyce, zasady ochrony antyterrorystycznej obiektów komercyjnych - to i wiele więcej na VII Ogólnopolskim Kongresie Facility Management.
Więcej
2 i 3 października b.r. zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe wydarzenie jakim są IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Impreza odbędzie w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.
Więcej
Robotyka, druk trójwymiarowy, nanotechnologie - potęp techniki dokonuje się w zawrotnym tempie. Jednak każdy, kto pragnie dotrzymać kroku temu rozwojowi, powinien przy tym zadbać o swoją ochronę. Nowy katalog firmy MEWA łączy najnowszy stan techniki i najlepsze wyroby czołowych marek z sektora bhp, oferując tym samym wszystko, co niezbędne, by sprostać wyzwaniom przyszłości.
Więcej
Zrób własny stolik z palety, dowiedz się, jak projektować piękne rzeczy, które się dobrze sprzedadzą, naucz się projektować usługi od badania potrzeb klienta po stworzenie prototypu – te i wiele innych przejawów designu już niedługo na targach WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Zapisy na warsztaty i szkolenia ruszają 10 września.
Więcej
Kupujemy oczami (2013-09-05)
Co tak naprawdę przyciąga klienta: produkt, czy ładne opakowanie? Tego postarają się dowiedzieć uczestnicy seminariów z cyklu „Wnętrza dla biznesu” organizowanych w ramach tegorocznych Tragów Wszystko dla Domu+ wnętrza komercyjne. M.in. o tym co ma wspólnego neuromarketing z wyposażaniem wnętrz biurowych, jak powinien wyglądać sklep, aby zachęcał a nie odstraszał opowiedzą Jerzy Osika i dr Marek Borowiński.
Więcej
Nie sposób wyobrazić sobie dobrze prosperującej firmy bez sprawnie i właściwie działającego działu Utrzymania Ruchu, który z kolei nie mógłby funkcjonować bez wykwalifikowanych specjalistów. Wykorzystanie odpowiednich urządzeń i technologii, w połączeniu z odpowiednim przeszkoleniem pracowników to klucz do sukcesu firmy. Spotkania branżowe są miejscem, gdzie doświadczenie i oferta wielu firm zebrane są w jednym miejscu zapewniając możliwość wyboru oferty najbardziej dostosowanej do potrzeb.
Więcej
Już niedługo, w weekend 14-15 września 2013 wrocławska Hala Orbita ponownie zamieni się w forum dla fanów czterech kółek i tego, co związane jest z motoryzacją. Prezentacje urządzeń diagnostycznych, narzędzi, części zamiennych, akcesoriów i oprogramowania, a także warsztaty, seminaria oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Więcej
WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne w województwie zachodniopomorskim targi poświęcone wnętrzom, które od ponad 20 lat organizowane są przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W tym roku ponownie rozszerzamy ofertę targów o wnętrza komercyjne! Zapraszamy wystawców już w dniach 4-6 października. Nigdzie indziej nie dotrzesz do tak wielu klientów w zaledwie 3 dni.
Więcej
Już po raz drugi, jesienią w Krakowie odbędzie się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, organizowany w ramach IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas. Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu odbędzie się 2 i 3 października 2013 roku w Hali Targów w Krakowie.
Więcej
Kwestia zagospodarowania odpadów i osadów ściekowych stanowi obecnie ważny problem gospodarczy i wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Na gminy spada odpowiedzialność za rozwiązanie tego problemu, jednak pojawiły się wątpliwości w związku z kosztami i formami utylizacji odpadów. Ponadto, nie do końca wszystkim znane są uwarunkowania ekonomiczne i technologie umożliwiające odzysk energii w różnej postaci.
Więcej
Znaczna ilość osób odwiedzających targi za główny powód swojej wizyty podaje chęć zapoznania się z nowościami oraz możliwość wzbogacenia wiedzy, dlatego też chętnie uczestniczą w różnego rodzaju seminariach i konferencjach towarzyszących wystawom. Podczas jedynych w Polsce Targów Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT goście targowi uzyskają możliwość uczestniczenia w niezwykle ciekawych merytorycznie seminariach.
Więcej
Firma Electrolux znana jest od lat z produkcji wysokiej jakości urządzeń profesjonalnych i domowych, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i utrzymywanie porządku. Rozwiązania szczególnie cenione przez ekspertów Electrolux dostosowuje do urządzeń domowych. Dzięki temu profesjonalne rezultaty są na wyciągnięcie ręki każdego użytkownika. W Polsce właśnie pojawiła się nowa grupa urządzeń: AirComfort, obejmująca klimatyzatory ścienne (także z pompami ciepła), klimatyzatory przenośne oraz osuszacze powietrza. Kolekcja AirComfort zapewnia profesjonalną filtrację powietrza w domach i biurach.
Więcej
W dniach 23-24.03.2013 na terenie Hali MCKiS odbyły się Jaworznickie Targi Twój Dom, Twoje Otoczenie. Podczas dwóch dni targowych ofertę z branży budowlanej, instalacyjnej oraz wykończeniowej prezentowało 80 wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających.
Więcej
W tym roku już po raz 17 spotkamy się na targach w Nowym Sączu. Od 5 do 7 kwietnia Hala Sportowa MOSiR zmieni się miejsce wystawowe, gdzie swoją ofertę zaprezentują firmy z branży: budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. Będzie można obejrzeć wiele nowości, rozwiązań, które w ostatnim czasie trafiły na rynek. Ponadto specjalne rabaty, oferta sprzedaży „od ręki”, doradztwo, kosztorysy.
Więcej
Kwestia zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych budzi dzisiaj spore emocje. Poszukiwanie nowych rozwiązań i strategii zapewniających oszczędność i efektywność stało się sprawą kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat nowych metod i ich praktycznego aspektu jest udział w seminariach i szkoleniach. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do udziału w seminarium, w ramach którego cenieni w branży specjaliści podzielą się wiedzą i doświadczeniem między innymi na temat utylizacji odpadów komunalnych i osadów ściekowych.
Więcej
Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 80 wystawców z Jaworzna jak i pobliskich miejscowości. Impreza obejmuje branże: ogólnobudowlaną, wykończeniową, usługową.
Więcej
Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.
Więcej
Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.
Więcej
W I części seminarium (sekcja WATER) uczestnicy poznają między innymi problematykę termicznej utylizacji osadów ściekowych oraz ich wykorzystania w produkcji energii elektrycznej, cieplnej oraz paliw alternatywnych.
Więcej
Od 15 do 17 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbyły się już po raz 14 Gliwickie Targi Budownictwa. Swoją ofertę prezentowało blisko 140 wystawców. Tematem wiodącym imprezy były domy energooszczędne, urządzenia ekologiczne, wykorzystujące naturalne zasoby słońca, ziemi i powietrza.
Więcej
Zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych stanowi obecnie poważny problem ze względu na nowe uwarunkowania prawne, obowiązujące od początku 2013 roku. Pojawiły się wątpliwości w związku z ograniczonymi możliwościami ich wykorzystania oraz kosztami i formami utylizacji. Z tego względu konieczne i priorytetowe jest poszukiwanie efektywnych rozwiązań. Do tych najbardziej rekomendowanych należą termiczne metody utylizacji odpadów. Co zrobić aby nie zamienić ich tylko w dym? Może odzyskać energię? O wadach i zaletach tych metod, ekonomicznych aspektach, doświadczeniach po wprowadzeniu oraz prawnych uwarunkowaniach, a także o potencjale kotłów rusztowych, spalaniu tlenowym oraz wpływie spalania biomasy na pracę kotłów opowiedzą eksperci podczas: II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.
Więcej
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na jednodniowe, praktyczne szkolenie z serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak serwisować i usuwać najczęstsze usterki w układach klimatyzacyjnych, jak sprawdzić szczelność układu, uzupełnić czynnik, rozwiązać problemy ze sprężarką, sterownikiem etc.
Więcej
Pierwsza edycja Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech już za nami. Targi, które odbyły się w miniony weekend (19-20 października) sprawiły, iż na te dwa dni wrocławska Hala Orbita zamieniła się w prawdziwe forum mechaniczne.
Więcej
Już 19 i 20 października zapraszamy do Wrocławia, gdzie w Hali Orbita, spotkają się producenci i dystrybutorzy sprzętu, wyposażenia i produktów przeznaczonych dla warsztatów samochodowych, lakierniczych czy stacji kontroli pojazdów.
Więcej
Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.
Więcej
Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz towarzyszące im Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku program towarzyszący zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jedną z atrakcji będzie możliwość uczestnictwa w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu. Więcej
Więcej
128 wystawców, 4500 zwiedzających, seminaria, pokazy, porady ekspertów – to bilans drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbyła się w dniach 15 – 16 września 2012 r. w Expo Silesia w Sosnowcu.
Więcej
Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa. Wszystko za sprawą drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbędzie się w dniach 15 – 16 września br.
Więcej
Już niecałe dwa miesiące (19-20 października) dzielą nas od wyjątkowego wydarzenia jakim są organizowane we Wrocławiu Targi MeCaTech - obsługi serwisowej pojazdów i techniki warsztatowej. W sportowej rywalizacji sprawdzą się najlepsi mechanicy oraz elektromechanicy z całego kraju.
Więcej
25 października w Strasburgu odbędzie się II Międzynarodowe Forum ETICS. Konferencja europejskiej branży ociepleń to inicjatywa European Association for ETICS (EAE), w ramach którego działa również polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata w Strasburgu toczyć się będzie wokół roli systemów ociepleń w zwiększeniu efektywności energetycznej tak w skali globalnej czy krajowej, jak i w indywidualnych gospodarstwach domowych.
Więcej
W Expo Silesia w Sosnowcu trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień połączonych z Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO. Wystawy odbędą się w dniach 15 – 16 września 2012 r. i będą doskonałą okazją do zaplanowania prac budowlanych i remontowych w naszych domach lub mieszkaniach oraz zabytkowych budynkach z regionu Śląska i Zagłębia.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
W większości krajów od wielu lat obserwuje się niesłabnące zapotrzebowanie na edukację, w tym na podwyższanie kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw, determinowane zawrotnym tempem postępu technologicznego i coraz ostrzejszą walką konkurencyjną.
Więcej
5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT. Impreza, choć kameralna, przyciągnęła spore grono branżowych gości zainteresowanych zagadnieniami ciepłownictwa oraz energetyki i została przyjęta zarówno przez wystawców jak i odwiedzających z nieukrywanym entuzjazmem.
Więcej
W czasach wzrostu kosztów energii oraz rosnącej konkurencji rynkowej, poszukiwanie nowych metod, rozwiązań i strategii zapewniających oszczędności i zwrot inwestycji staje się kwestią kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat pojawiających się w branży nowości jest udział w targach, seminariach i szkoleniach. Już za niecały miesiąc zapraszamy więc Państwa na jedyne w Polsce targi dla branży ciepłowniczej oraz odbywające się równolegle seminarium.
Więcej
Zakończyły się 5. Targi Budowlane SIBEX 2012 oraz 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2012. Wzięło w nich udział 290 Wystawców wypełniając całą Halę Wystawową Expo Silesia w Sosnowcu. Powierzchnia stoisk netto wyniosła ok. 4.400 mkw. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za uczestnictwo w tym wydarzeniu.
Więcej
W piątek 24 lutego 2012 r. w sosnowieckim Expo Silesia rozpoczną się jubileuszowe 5. Targi Budowlane SIBEX z udziałem niemal 300 wystawców. Oprócz kompleksowej oferty z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz czy rynku mieszkaniowego, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących, a w nim m. in. budowa domu z drewna na „żywo”. Targi potrwają do niedzieli 26 lutego.
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
Regulator temperatury to urządzenie odpowiedzialne za utrzymanie optymalnych warunków cieplnych we wnętrzach zgodnie z wymaganiami użytkowników. Najnowsze modele posiadają wiele praktycznych funkcji, ale także wyróżniają się nowoczesną estetyką
Więcej
Technologia co dzień zaskakuje nas coraz to nowymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Gdy do innowacyjnych pomysłów dodamy jeszcze doświadczenie i wiedzę producentów, mogą powstać naprawdę niesamowite urządzenia, które udoskonalą i ułatwią nasze codzienne życie.
Więcej
Celem konferencji jest przedstawienie technologii i zintegrowanych systemów służących do zoptymalizowania zarządzania budynkiem oraz prezentacja najlepszych rozwiązań i standardów stosowanych w Facility Management.
Więcej
Życząc wszystkim klientom wesołych i pełnych prezentów Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2012, firma LARS po raz kolejny przedłużyła promocję „10 + 1”. Tym razem potrwa aż do 31 stycznia 2012! Więcej
Więcej
Sezon grzewczy trwa. Dobrym pomysłem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zimy będzie więc zakup regulatora temperatury, który nam w tym pomoże. Gdy zdecydujemy się na kupno właściwego urządzenia, musimy go następnie zamontować. Ale czy na pewno wiemy, jakie miejsce będzie najlepsze?
Więcej
W ofercie firmy LARS, producenta znanych i docenianych regulatorów temperatury, pojawiły się właśnie nowe propozycje - modele AURATON 2025 i AURATON 2025 RTH. Zapraszamy do zapoznania się z ich wyjątkowymi funkcjami. Więcej
Więcej
PLGBC Sympozjum to niewątpliwie kluczowe wydarzenie w kraju oraz w Europie centralnej i wschodniej koncentrujące się na zrównoważonym budownictwie. Po raz trzeci zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zgromadziło w przeciągu 3 dni około 200 uczestników z wiodących firm oraz organizacji.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.
Więcej
Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.
Więcej
Polski sektor opieki medycznej przechodzi obecnie okres zmian zakrojonych na szeroką skalę. Jest to związane m.in. z tym, że Polska jako kraj członkowski Unii Europejskiej, zobowiązana jest dostosowywać swoje standardy do wymogów unijnych niemal na każdej płaszczyźnie życia publicznego i społecznego, a szczególnie w odniesieniu do służby zdrowia
Więcej
W dniach 16-18 listopada 2011 roku w Krakowie w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się PLGBC Green BuildingSymposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku będziemy gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają 29 października na finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Głównym celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.
Więcej
Zbliżają się dwie ważne dla branży wydarzenia: Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE oraz Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas. Imprezy odbędą się równolegle w dniach 5 i 6 października 2011r. w Krakowie. Więcej
Więcej
Lato powoli ustępuje jesieni, a kolejny sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Warto się do niego odpowiednio przygotować, by cieszyć się komfortem cieplnym przez cały okres jesienno-zimowy.
Więcej
Urządzenia wspomagające pracę systemów grzewczych i klimatyzacyjnych umożliwiają dostosowanie warunków cieplnych we wnętrzach do indywidualnych potrzeb domowników. Te najbardziej innowacyjne są jednocześnie energooszczędne, a ich zakup nie musi wiązać się z nadmiernym wydatkiem
Więcej
Towarzyszy nam każdego dnia, w samochodzie, pracy, instytucjach publicznych, coraz częściej również w domach. Zdania co do skuteczności klimatyzacji i jej wpływu na zdrowie człowieka są podzielone. Pora więc uzupełnić wiedzę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Na najważniejsze i najbardziej nurtujące pytania odpowiada ekspert, Agnieszka Fabiś z firmy LARS.
Więcej
Facility Management efektywnie wspiera zarządzanie firmami komercyjnymi, staje się jednym z ważniejszych sektorów biznesu. FM to nie tylko zarządzanie nieruchomością, ale przede wszystkim zarządzanie wartością. Konferencja będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem wszystkich atrybutów budynku, zarówno w nowych obiektach jak i tych, które powstały wiele lat temu. Zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze.
Więcej
Klimatyzacja jest niezastąpiona w upalne dni, potrafi skutecznie schłodzić pomieszczenia i utrzymać komfortową temperaturę przez długi czas. Aby praca klimatyzatora była skuteczna, wydajna i nie generowała nadmiernych kosztów, warto pomyśleć o specjalnych urządzeniach, które poprawią efektywność i znacznie przedłużą jej żywotność
Więcej
18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „RZETELNYCH”, na której przyznane zostały Certyfikaty Programu „Rzetelni w Biznesie”. Do warszawskiego hotelu Gromada, w którym odbyła się uroczystość, przybyło wiele znakomitych gości: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed, a zebranych ponad 600 gości bawiło się przy muzyce gwiazd wieczoru: grupy VOX oraz Pauli.
Więcej
Przyszło lato a wraz z nim letnie promocje! Już dziś kup 10 regulatorów temperatury marki AURATON, a jedenasty otrzymasz za 1 zł netto! Specjalnie dla swoich klientów, firma LARS przygotowała wyjątkową, wakacyjną promocję, która potrwa prawie do końca lata!
Więcej
Właściwe zaplanowanie działań oraz optymalizacja produkcji w przedsiębiorstwie stanowi podstawę jego funkcjonowania, przyczyniając się tym samym zarówno do większej wydajności, jak również wpływając korzystnie na funkcjonowanie pozostałych działów. Osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest możliwe przy wykorzystaniu zarówno odpowiednich urządzeń i technologii, jak również poprzez szkolenia pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w zakładzie.
Więcej
Organizatorzy Programu, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wraz z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług pragną Państwa poinformować, iż rozstrzygnięcie I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE” nastąpi 18 czerwca 2011 roku na Wielkiej Gali, podczas której zostaną uhonorowane Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw. Więcej
Więcej
W Targach Kielce swoje produkty zaprezentowało 60 firm z Portugalii, Rumunii, Czech i Polski. Wystawę zwiedziło o 1 000 osób więcej niż w 2010 roku. Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.
Więcej
Elastyczne przewody higieniczne, oferowane przez firmę Alnor, wykorzystywane są w pomieszczeniach o podwyższonych standardach czystości i higieny. Przewody IZODUCT-HY i ALUDUCT-HY posiadają powłokę antybakteryjną, która zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów, dzięki czemu odpowiadają na specyficzne potrzeby alergików.
Więcej
Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań, które odbędą się od 1 do 3 marca 2011 roku, honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.
Więcej
Za nami II edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas, oraz premierowa edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs Maintenance.
Więcej
Już w środę oraz czwartek - 1 i 2 grudnia 2010 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów: obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas oraz utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE.
Więcej
III Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON 2010 odwiedziło aż 6000 specjalistów. Nad targami honorowy patronat objęło nie tylko Ministerstwo Gospodarki, ale i CETOP Directory. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach od 1 do 3 marca 2011roku w Kielcach.
Więcej
Targi MASZBUD zostały stworzone w dominującej mierze z myślą o fachowcach reprezentujących branżę budowlaną, czyli wykonawcach robót budowlanych, producentach i dealerach maszyn budowlanych oraz przedstawicielach mediów branżowych. Zakres branżowy targów MASZBUD to przede wszystkim maszyny i urządzenia do robót ziemnych, produkcji i transportu betonu oraz do prac wykończeniowych. W tym roku w halach, ale także na terenie zewnętrznym zobaczyć można było najnowocześniejsze żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych, narzędzia pneumatyczne, hydrauliczne oraz elektryczne.
Więcej
Jeśli jesteś aktywnym zawodowo instalatorem przyjedź koniecznie i stań do walki o nagrodę główną oraz prestiż jaki daje tytuł Mistrza Polski Instalatorów. Organizatorzy oraz sponsorzy zadbają o wyjątkową oprawę zawodów. Eliminacje odbywać się będą podczas każdego dnia trwania targów INSTALACJE (26-29 kwietnia).
Więcej
Tegoroczne X Jubileuszowe Forum Termomodernizacji poświęcone jest innowacyjnym technologiom na rzecz efektywności energetycznej oraz podnoszeniu konkurencyjności przedsiębiorstw dzięki bezpłatnym usługom doradczym w ramach Krajowej Sieci Innowacji.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.
ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Zobacz wizytówkę
INTERKLIMA Pogotowie Klimatyzacyjne
INTERKLIMA Pogotowie Klimatyzacyjne

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy